Z życia garnizonu

Debata społeczna w Ciężkowicach

Data publikacji 15.05.2024

Policjanci Komisariatu Policji w Ciężkowicach zapraszają 16 maja 2024 roku o godzinie 16.00 na debatę społeczną do sali konferencyjnej w Małopolskim Centrum Edukacji Ekologicznej, 33 – 190 Ciężkowice, Ciężkowice ul. Parkowa 4, której tematem będzie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ”.

Tematem organizowanej debaty będą obawy mieszkańców związane z zagrożeniem, które niesie niestosowanie się przez odwiedzających turystów do obowiązujących przepisów prawa, w tym regulaminów: rezerwatu, parku zdrojowego, ścieżki w koronach drzew. Dodatkowo wzięto pod uwagę zgłoszenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, które dotyczyły poruszania się kierowców z nadmierną prędkością oraz nieprawidłowego parkowania.

Wezmą w niej udział przedstawiciele Policji, pracownicy Urzędu Gminy Ciężkowice, a także zaproszeni goście.

O spędzającym sen z powiek problemie, zgłaszanym zarówno przez mieszkańców, jak i władze gminy, będziemy dyskutować, postaramy się także wspólnie go rozwiązać.

Jeśli chcesz przedstawić swoje zdanie, masz pomysł, jak zapobiec nieodpowiedzialnym zachowaniom osób – serdecznie zapraszamy!

Debata odbędzie się 16 maja 2024 roku, o godzinie 16 w sali konferencyjnej w Małopolskim Centrum Edukacji Ekologicznej, 33 – 190 Ciężkowice, Ciężkowice ul. Parkowa 4,

Powrót na górę strony