KMP w Tarnowie

Ważne informacje - 5 artykułów

Dołącz do nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy Bliżej Nas
Policja e-usługi
Małopolska Policja e-usługi
NSZZP Małopolski
Fundusz Sprawiedliwości
Serwis Słuzby Cywilnej
Facebook tarnowskiej policji
Linia nadziei
Zielona Strefa

Statystyka z dnia

4.07.2022 r.
interwencje106
legitymowania322
zatrzymani na gorącym uczynku5
zatrzymani nietrzeźwi kierowcy6
wypadki drogowe0
zabici w wypadkach0
ranni w wypadkach0
Obsługa osób uprawnionych

Z życia garnizonu

 1. Dzień Dziecka z klasą o profilu policyjnym

  Młodzież z gromnickiej szkoły z okazji Dnia Dziecka odwiedziła funkcjonariuszy tarnowskiej Policji. W tym szczególnym dniu mieli oni okazję przyglądnąć się, jak wygląda codzienna służba policjantów w różnych wydziałach, referatach czy tez zespołach.

 2. Harcerska zbiórka w komisariacie

  Z okazji Dnia Dziecka, policjanci z Komisariatu Policji w Żabnie zorganizowali zajęcia dla harcerzy z 5 Tarnowskiej Drużyny Wielopoziomowej im. Janusza Korczaka w Żabnie. Policjanci oprócz harcerskiej zbiórki zaplanowali lekcję musztry, udział w zajęciach profilaktycznych oraz zwiedzanie komisariatu.

 3. Ślubowanie 40 nowo przyjętych policjantów

  Podczas drugiego przyjęcia w tym roku, 10 maja br., do garnizonu małopolskiego przyjęto 40 nowych policjantów, w tym 3 kobiety. 16 maja br. odbyło się ich uroczyste ślubowanie i odznaczenie 2 zasłużonych funkcjonariuszy. Wręczono także listy gratulacyjne dla 3 policjantów z Tarnowa i 1 funkcjonariusza z Nowego Targu oraz list gratulacyjny dla kapelana małopolskich policjantów księdza Łukasza Michalczewskiego.

 4. Pies służbowy - przyjacielem i partnerem policjanta

  Możemy ich spotkać na ulicach, w parkach, przy akwenach wodnych, a także podczas demonstracji czy zabezpieczenia meczy piłkarskich. Są wszędzie tam , gdzie może dochodzić do zakłócenia ładu i porządku publicznego – mowa o psach służbowych.

 5. W Tarnowie sezon motocyklowy oficjalnie otwarty!

  Wczoraj (8.05. br.) Tarnów opanowali fani jednośladów. „Stara Kapłanówka” pomieściła kilka tysięcy motocyklistów, którzy paradnym przejazdem ulicami Tarnowa podkreślili rozpoczęcie sezonu motocyklowego w regionie.

 6. Turniej BRD w Zalasowej

  W dniu 08.04.2022 r. w obiektach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej odbył się etap powiatowy Turnieju BRD dla uczniów szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyły reprezentacje 13 drużyn czteroosobowych GRUPY I (rocznik urodzenia 2010, 2011, 2012) oraz 21 drużyn trzyosobowych GRUPY II (rocznik urodzenia 2009 i starsi). Drużyny te zostały wyłonione z etapów szkolnych.

 7. Turniej motoryzacyjny w Zakliczynie

  W dniu 07.04.2022 r. w obiektach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W zawodach uczestniczyły reprezentacje 6 szkół z terenu powiatu tarnowskiego, które zostały wyłonione z etapów szkolnych.

 8. Tarnowscy policjanci uczestnikami szkolnego święta w Gromniku

  Pokazy musztry, taktykę i technikę interwencji, policyjnych przewodników psów służbowych, uzbrojenie oraz wyposażenie tarnowskich policjantów, ale również pokazy artystyczne można było zobaczyć podczas święta gromnickiej szkoły.

 9. Życzenia Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie z okazji Święta Kobiet

  Komendant Miejski Policji w Tarnowie – insp. Mariusz Dymura składa wszystkim Paniom zatrudnionym w tarnowskiej Policji życzenia z okazji Dnia Kobiet.

 10. Uczniowie klas policyjnych z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku na warsztatach z Oficerem Prasowym tarnowskiej Policji

  Obecna rzeczywistość wymaga natychmiastowego przesyłu informacji. Obszary działań Policji to również szeroko zakrojona działalność w zakresie medialnym i informacyjnym. Dostarczanie wszelkiej niezbędnej wiedzy na temat zdarzeń, interwencji, jak również w zakresie profilaktyki społecznej, odgrywa ważną rolę w zakresie podnoszenia bezpieczeństwa, zaspakajania wiedzy oraz oddziaływania i prawidłowego reagowania na istotne sprawy w naszym codziennym życiu. Współpraca z lokalnymi mediami to jedno z kluczowych elementów kontaktu z tarnowską społecznością.

patoklimaty
dopalacze
kieruj się rozsądkiem
real
Ludzie to nie towar
nieskradzione
Powrót na górę strony