AKTUALNOŚCI

Dominik Boda na podium Biegu Sanguszków

Data publikacji 08.05.2023

Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie mł. asp. Dominik Boda w XIX Biegu Sanguszków w klasyfikacji ogólnej na 155 zawodników z całej Polski zajął 12 miejsce z czasem 40,31 min, a na dystansie 10 km (kat. M2) stanął na II miejscu podium.

W niedzielę 7.05. 2023 roku 155 zawodników stanęło na stracie XIX Biegu Sanguszków. Start usytuowany był tradycyjnie w parku, przed siedzibą Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych, mieszczącej się w Pałacu Sanguszków. Trasa przebiegała w malowniczym pejzażu Góry Świętego Marcina. Nasz reprezentant mł. asp. Dominik Boda w swojej kategorii wiekowej M2 z czasem 40,31 min. zajął II miejsce. Dominik jest członkiem Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KMP w Tarnowie. Dzięki wsparciu i pomocy nasi tarnowscy policjanci cyklicznie osiągają sukcesy sportowe, tym samym podnosząc swoją sprawność.

To kolejny sukces Dominika, natomiast jak sam sugeruje, to dopiero początek i nie zamierza zwalniać tempa. Trzymamy kciuki przy kolejnych startach i życzymy powodzenia.