AKTUALNOŚCI

Dzień Kobiet w tarnowskiej komendzie

Data publikacji 09.03.2023

To już tradycja, że w Dzień Kobiet, Komendant Miejski Policji w Tarnowie insp. Mariusz Dymura zaprasza wszystkie Panie zatrudnione w tarnowskiej Policji na film do kina w Centrum Sztuki Mościce. Tym razem była to projekcja filmu „Plan na miłość”.

To wyjątkowe święto od wielu lat jest mocno celebrowane w tarnowskiej komendzie Policji.  Dzięki współpracy i przychylności Anny Chmury Dyrektorki Centrum Sztuki Mościce w dniu 8 marca nasze panie mogły spotkać się w sali kinowej, by obejrzeć zaproponowany film. W tym roku był to „Plan na miłość”. Przed filmem szef tarnowskich policjantów insp. Mariusz Dymura złożył panią życzenia, a następnie wspólnie z komendantami, naczelnikami i kierownikami wręczył symboliczne tulipany.

Po projekcji filmu był czas na tort i kuluarowe rozmowy.

Serdeczne podziękowania przekazujemy pani Annie Chmurze – Dyrektorce Centrum Sztuki Mościce, a także przedstawicielom Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych i Międzyzakładowej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej przy Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie, bez których organizacja tego przedsięwzięcia byłaby bardzo trudna.

Powrót na górę strony