AKTUALNOŚCI

Wielka miłość czyli z siekierą na samochód „rywala”

Data publikacji 04.01.2022

Słono będzie kosztował wybuch ataku zazdrości 25-latka z powiatu brzeskiego. Będąc przekonany, że został zdradzony, w przypływie złości zniszczył siekierą zaparkowany pod domem dziewczyny bmw, myśląc, że ma do czynienia z samochodem rywala. Prawda okazała się zupełnie inna. Pojazd należał do …mechanika samochodowego, który naprawiał kobiecie jej popsute auto.

Do niesłychanej sceny doszło wczoraj wieczorem w jednej z podtarnowskich wiosek. 25-letni mieszkaniec terenu brzeskiego zadzwonił do dziewczyny, zapowiadając swoją rychłą wizytę pod Tarnowem. Niezapowiedziana wizyta była kobiecie mocno nie na rękę, więc poprosiła ukochanego o przyjazd w innym terminie. Ten jak się okazało był już prawie na miejscu i chwilę później pojawił się pod domem swojej sympatii, gdzie zamiast jej samochodu, zastał nieznane mu bmw.

Będąc święcie przekonany, że ma do czynienia ze zdradą ukochanej, niewiele myśląc złapał za siekierę i rzucił się na samochód rzekomego rywala, niszcząc karoserię, wybijając boczne szyby i reflektory. Jako, że złe emocje nie opuściły go nadal, siekierą potraktował również drzwi domu swojej kobiety.

Wtedy do akcji wkroczyła ona sama tłumacząc, że do żadnej zdrady nie doszło, a bmw to własność mechanika samochodowego, który na czas naprawy jej zepsutego samochodu, wyświadczył kobiecie grzeczność i na okres usunięcia awarii, oddał jej w użytkowanie swój własny samochód.

Po tym co się stało właściciel bmw skierował swoje kroki na policję, gdzie złożył stosowne zawiadomienie. Krewki 25-latek odpowie natomiast za przestępstwo zniszczenia mienia, za które kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.

  • tył białego samochodu bmw z rozbitymi tylnymi reflektorami
  • Rozbite szyby boczne lewe w białym samochodzie
  • zniszczone drzwi wejściowe
Powrót na górę strony