AKTUALNOŚCI
Rozmiar czcionki
-
Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Romana Kustera dla pracowników małopolskiego garnizonu Policji z okazji Święta Służby Cywilnej.
Dodano: 10.11.2020 -
„Dzień 11 listopada, jako rocznica odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego i jako dzień po wsze czasy związany z wielkim imieniem Józefa Piłsudskiego, zwycięskiego Wodza Naczelnego w walkach o wolność Ojczyzny – jest uroczystym Świętem Niepodległości” – głosiła ustawa z 23 kwietnia 1937 roku.
Dodano: 10.11.2020 -
11 listopada będziemy obchodzić Święto Niepodległości. W tym dniu w wielu miejscach pojawią się polskie flagi i zabrzmi hymn państwowy. Warto przy tej okazji pamiętać o podstawowych zasadach związanych z symbolami narodowymi.
Dodano: 10.11.2020 -
Nadkom. Wojciech Matras z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie potrzebuje pomocy. Zwracamy się do osób (policjantów, ale także osób cywilnych), które przeszły zakażenie wirusem COVID-19 i spełniają kryteria do oddawania osocza jako ozdrowieńcy, by zgłosili się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie i oddali osocze w celu ratowania życia policjanta.
Dodano: 10.11.2020 -
Fałszywe SMS-y z prośbą o dopłatę stały się stałym procederem przestępców. Oszuści ciągle wymyślają nowe pomysły. Teraz wykorzystują pandemię, pisząc w treści wiadomości o konieczności dodatkowej opłaty za dezynfekcję paczki! W każdym przypadku, gdy chodzi o pieniądze, pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania. Nie wchodźmy na dołączone do wiadomości linki i nie logujmy się przez nie na swoje konto bankowe.
Dodano: 10.11.2020