opublikowany

Dlaczego warto być policjantem? – spotkanie sądeckich funkcjonariuszy z licealistami

Kto jest kim w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu? Co jest sercem tej jednostki? Z kim rozmawiamy gdy zadzwonimy pod numer 997? Czy policjant to zawód czy służba? I kto może zostać funkcjonariuszem? Na te oraz inne równie ciekawe pytania, sądeccy funkcjonariusze udzielali odpowiedzi uczniom Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego.

Polski

Bezpieczne wakacje na drodze

Wakacje i wypoczynek to upragniony i wymarzony, przez dużych i małych, czas relaksu, zabawy, aktywności oraz często dalekich podróży. Nad bezpieczeństwem podróżujących i pieszych czuwać będzie większa niż zazwyczaj liczba funkcjonariuszy. Policjanci będą pomagać podróżującym w bezpiecznym dotarciu do celu.

 

Polski

POLICYJNY WIDEOBLOG CZ. 10

Zjazd na linie osobistej z różnych wysokości, zjazd na linie desantowej tzw. szybkiej oraz doskonalenie technik stosowanych podczas akcji ratowniczych z łodzi, brzegu, bądź też ze śmigłowca. To jedynie część umiejętności, które doskonaliło ponad 70 antyterrorystów z całego kraju podczas ćwiczeń zorganizowanych w Kielcach.

Link do kanału na YouTube: Vlog #10

Polski

Bezpieczne wakacje 2018

Wakacje to nie tylko czas relaksu i swobody, ale także okres dodatkowych zagrożeń  i niebezpieczeństw.

W tym czasie małopolska Policja będzie prowadziła działania zapewniające bezpieczeństwo turystom wypoczywającym na terenie województwa małopolskiego, przy czym w okresie wakacyjnym bezpieczeństwo wypoczywających dzieci i młodzieży stanowi priorytet policyjnych działań. Będą one zmierzać do zminimalizowania potencjalnych zagrożeń, a także poprawy bezpieczeństwa najmłodszych, tak w ruchu drogowym, jak i w zakresie bezpieczeństwa osobistego.

 

Polski

Strony

Subscribe to RSS - opublikowany