Wakacyjny prezent dla dzieci, czyli piknik „Wakacje – bawmy się bezpiecznie”

Wakacyjny prezent dla dzieci, czyli piknik „Wakacje – bawmy się bezpiecznie”

Na miłe rozpoczęcie wakacji tarnowscy policjanci mają dla wszystkich dzieci i ich rodziców prawdziwą niespodziankę. W sobotę, 24 czerwca zapraszamy na godzinę 14.00 do Parku Strzeleckiego w Tarnowie, gdzie specjalnie dla nich stróże prawa przygotowali piknik „Wakacje – bawmy się bezpiecznie”.

Na uczestników czeka całe mnóstwo atrakcji, wśród nich m.in. konkursy z nagrodami, promujące bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku, prezentacja sprzętu, jakim na co dzień wykorzystują w swojej pracy służby Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Służba Więzienna, zabawa przy muzyce.

Organizowana już po raz siódmy, przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz  Urząd Miasta Tarnowa, pod patronatem Prezydenta Tarnowa  impreza, z roku na rok cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Sobotni piknik to nie tylko doskonała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu, ale przede wszystkim możliwość przypomnienia najmłodszym, u progu rozpoczynających się wakacji zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, w górach, na drodze, czy podczas serfowania po Internecie.

Połączenie edukacji z zabawą przynosi najlepsze efekty, dlatego poprzez wspólną zabawę, chcemy zwrócić uwagę dzieci i ich opiekunów na istotne kwestie związane z bezpieczeństwem w trakcie wakacji. 

Zapraszamy wszystkich małych i dużych w sobotę, 24 czerwca do Parku Strzeleckiego. Rozpoczęcie pikniku o 14:00.  Doskonała zabawa- gwarantowana !!!!