Turniej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie

Turniej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie

W słoneczną sobotę 3 czerwca na obiektach sportowych klubu w Majkowicach odbył się turniej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie mł. insp. Mariusza Dymury.

W turnieju wzięło udział 9 zespołów. Drużyny KMP Tarnów, KPP Dąbrowa Tarnowska, KPP Brzesko, KPP Bochnia, KM PSP Tarnów, Gmin Drwinia, Majkowice, Bochnia jak również duchowni Diecezji Tarnowskiej rywalizowały na trawiastych obiektach Klubu Sportowego Majkowice gm. Bochnia. Emocji jak również pięknych bramek nie brakowało. Wszyscy zawodnicy rywalizowali w duchu fair play co stawiało zawody na bardzo wysokim poziomie.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał mł. insp. Mariusz Dymura – Komendant Miejski Policji w Tarnowie życząc uczestnikom sięgnięcia najwyższych trofeów w sportowej rywalizacji.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy i rywalizowały ze sobą na dwóch boiskach. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy wchodziły do półfinałów, a następnie do finału turnieju.

Triumfatorem I Turnieju Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie została drużyna KMP Tarnów wygrywając w finale z drużyną Majkowice 3:0. Trzecie miejsce zdobyła drużyna Gminy Drwinia pokonując w finale pocieszenia drużynę Gminy Bochnia 6:1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Adriana Wąsik – reprezentanta Majkowic, królem strzelców został Mieczysław Matusik z Gminy Drwinia zdobywając 7 bramek. Najlepszym bramkarzem okazał się reprezentant KMP Tarnów – Sławomir Batko.