Policjant Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie na podium w I Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Przewodniczącego IPA Region Zakopane

W dniach 23-25 lutego 2018 roku czterech reprezentantów Regionu IPA Tarnów: Paweł Cudek, Dawid Śliski, Konrad Zielger i Tomasz Giża wzięło udział w Pierwszych Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Przewodniczącego IPA Region Zakopane. Mistrzostwa odbywały się w formule OPEN, na trasie slalomu giganta - FIS I, a przeprowadzone zostały na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Otwarcie Mistrzostw przeprowadził olimpijczyk z Pjonczangu - obecnie najlepszy alpejczyk w Polsce - Michał Kłusak, który zaprezentował popisowy zjazd z czasem 34,70s ustawiając wysoko poprzeczkę dla uczestników zawodów. W Mistrzostwach wystartowało ponad 80 osób, rywalizacja była zacięta zaś końcowe wyniki wspaniałe dla Regionu IPA Tarnów - Paweł Cudek zajął III miejsce, z czasem pierwszego przejazdu 39,20s i drugiego 38,85s, Dawid Śliski zajął IV miejsce z czasami odpowiednio: 39,48s i 39,41s przy czym zaznaczyć trzeba, że Paweł w drugim przejeździe osiągnął drugi czas w kwalifikacji. Konrad Ziegler zajął w klasyfikacji ogólnej 12 miejsce zaś Tomasz Giża miejsce 35.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.