NAKRĘCONA AKCJA – pierwsze spotkanie

NAKRĘCONA AKCJA – pierwsze spotkanie

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie na płycie tarnowskiego rynku spotkali się z malutką Jagódką, jej Mamą, Dziadziem i Wujkiem.

Celem spotkania było przekazanie zebranych zakrętek na bardzo kosztowną rehabilitację i kupno protez rączek dla Małego Aniołka. W bardzo krótkim czasie zebrano aż 15 worków!!!

Akcje zainicjował i koordynuje podkom. Michał Suda - Naczelnik Wydziału Administracyjnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, a zarazem Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego przy KMP w Tarnowie. Do akcji przystąpili zawsze niezawodni policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie z Naczelnikiem Wydziału kom. Sebastianem Bąkiem oraz sierż. sztab. Markiem Bacharą, a także policjanci Komisariatu Policji Tarnów Centrum na czele z Komendantem podinsp. Grzegorzem Hablem oraz pracownicy cywilni naszej jednostki.

Do akcji włączył się również NSZZ Policjantów z Dąbrowy Tarnowskiej na czele z kom. Jarosławem Kmieciem przekazując dwa worki nakrętek. Akcje wsparli również niezawodni Strażacy z OSP KSRG Zakrzów oraz z OSP Dąbrówki Tuchowskiej.

Jesteśmy przekonani, że to nie ostatni raz, kiedy będziemy mogli wesprzeć Jagódkę dzięki wielu osobom Wielkiego Serca.

Bardzo Wszystkim dziękujemy i zachęcamy do dalszego działania. Spotkania miało miłe zakończenie, gdy przedstawiciele tarnowskiej policji w imieniu Komendanta Miejskigo Policji w Tarnowie mł. insp. Mariusza Dymury, z okazji zbliżającego się Świętego Mikołaja, wręczyli Jagódce policyjnego pluszaka, który będzie przypominał naszą dzisiejszą obecność i wsparcie dla Rodziny Jagody.

Akcja dla Małego Aniołka nadal trwa ... nakrętki można oddawać od 7:30 do 15:30 w sekretariacie Wydziału Administracyjno-Gospodarczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie ul Jastruna lub po 15:30 przy wjeździe na teren Wydziału (budynek ochrony jednostki) oraz w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie ul Narutowicza 6 w godzinach od 6 do 22.