„Mundur na rowerze” – kręcimy dla Marcina i Arka

„Mundur na rowerze” – kręcimy dla Marcina i Arka

Ponad 6000 kilometrów, ponad 130 polskich miast w 16 województwach w 40 dni – to plan sztafety rowerowej „Wykręć z nami lepsze jutro dla Marcina i Arka”. Tarnowscy policjanci ruszyli do Nowego Wiśnicza w kolejny etap sztafety rowerowej by wesprzeć tą inicjatywę i pomóc Marcinowi i Arkowi – mundurowym z Łodzi.

Wczoraj do Tarnowa przyjechała liczna grupa osób z województwa podkarpackiego przekazując „symboliczną pałeczkę” dalej. Z Tarnowa grupa 16 kolarzy, policjantów i osób, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka wyruszyła spod Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie w kolejny etap sztafety. „Mundur na rowerze” tym razem połączył Tarnów z Nowym Wiśniczem, gdzie „paracord” policjanci przekazali kolejnej grupie miłośników jednośladów.

Celem tegorocznej sztafety „Mundur na rowerze 2018” pod nazwą „Wykręć z nami lepsze jutro dla Marcina i Arka” jest zebranie środków umożliwiających leczenie policjanta i strażaka z Łodzi, którzy ulegli wypadkom podczas pełnienia służby.

Osoby, które chcą pomóc Marcinowi i Arkowi w leczeniu i rehabilitacji, mogą wpłacać środki na uruchomiony rachunek bankowy:

 

Bank PKO BP S.A
Odział w Łodzi
29 1020 3408 0000 4002 0405 9309

w tytule wpłaty „Mundur na rowerze 2018”


Szczegóły dotyczące organizowanej akcji można uzyskać na stronie grupy „Mundur na rowerze” w zakładce MNR 2018 w zakładce http://mundurnarowerze.pl/mnr-2018/