Gala z okazji Święta Służby Cywilnej

Gala z okazji Święta Służby Cywilnej

11 listopada obchodzony jest w naszym kraju Dzień Służby Cywilnej. Przypadający dokładnie w Narodowe Święto Niepodległości, upamiętnia odzyskanie przez Polskę wolności i rozpoczęcie pracy administracji państwowej w narodzonym na nowo, po latach niewoli państwie. 

Tarnowska Policja również obchodziła to ważny dzień. Wczoraj w Centrum Sztuki Mościce odbyła się uroczysta gala, dedykowana właśnie pracownikom cywilnym całej, naszej komendy. Podczas uroczystości  Komendant Miejski Policji w Tarnowie mł. insp. Mariusz Dymura złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim bohaterom święta,  podziękował za świetną pracę i podkreślił ważną rolę i wkład służby cywilnej w zapewnienie sprawnego funkcjonowania tarnowskiej Policji. „…Jesteście fantastycznymi ludźmi. Jesteście Państwo ogromnym wsparciem naszej komendy.  Bez zaangażowania, sumienności i pomocy każdego z Was, służba policjantów na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa publicznego, nie była by możliwa” – powiedział Komendant.

 Do życzeń i słów podziękowań przyłączyli się również obecni na wczorajszej gali przełożeni pracowników cywilnych. Po części oficjalnej szef tarnowskiej policji zaprosił wszystkich na małą niespodziankę - spotkanie przy kawie, połączone z seansem filmu „Planeta singli 2”.

Warto wspomnieć, że uroczystość nie odbyła by się bez pomocy związku zawodowego policjantów i pracowników cywilnych, Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia Michała Sudy oraz działającej przy naszej komendzie Koleżeńskiej Kasie Oszczędnościowo-Pożyczkowej, za którą w tym miejscu bardzo dziękujemy.

 My także dziękujemy i życzymy pracownikom cywilnym naszej komendy wszystkiego co najlepsze !!!