„Kręci mnie bezpieczeństwo …nad wodą” w Radłowie

„Kręci mnie bezpieczeństwo …… nad wodą” w Radłowie

W regionie tarnowskim rusza na dobre wypoczynek. Choć pogoda zmienna tego lata, mieszkańcy Tarnowa i powiatu coraz częściej wybierają wypoczynek w rejonach zbiorników wodnych. W najbliższy weekend „rozKręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” w Radłowie w ramach wydarzenia „Dni Radłowa”.

Na największym, sztucznym akwenie wodnym w rejonie Tarnowa, w sobotę odbędą się liczne koncerty związane z zaplanowanym na najbliższy weekend dużym wydarzeniem pod nazwą „Dni Radłowa”. Zaplanowano w tym czasie koncerty; sobotni z zespołem „Breviter Band” i niedzielny z gwiazdą - wokalistą „Mesajah”. W tym czasie Wydział Prewencji oraz Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zorganizuje prelekcje, pogadanki i konkursy w ramach akcji MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo ... nad wodą”.
To również czas na patrole rowerowe, które rozpoczęły już swoją pracę na terenie działania KMP w Tarnowie. Główne ciągi rowerowe VeloDunajec jak również kąpieliska regionu tarnowskiego będą tego lata patrolowane przez policjantów na rowerach.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, życzymy wszystkim odpoczywającym w rejonie akwenów wodnych bezpiecznych wakacji.