„Mundur na rowerze” – kręcimy dla Marcina i Arka

„Mundur na rowerze” – kręcimy dla Marcina i Arka

Ponad 6000 kilometrów, ponad 130 polskich miast w 16 województwach w 40 dni – to plan sztafety rowerowej „Wykręć z nami lepsze jutro dla Marcina i Arka”. Przedstawiciele różnych służb mundurowych, zrzeszonych w grupie „Mundur na rowerze”, przejadą na rowerach przez Polskę, by pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie policjanta i strażaka z Łodzi.

Grupę „Mundur na rowerze” zapoczątkowali policjanci, do których dołączyli funkcjonariusze Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei, strażacy Państwowej Straży Pożarnej oraz Żołnierze Wojska Polskiego. Grupa chciała okrążyć na rowerach Polskę. Jednak ilość chętnych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu tak się rozrosła, że pomysłodawcy postanowili zmienić jego formę na sztafetę rowerową.

Celem tegorocznej sztafety „Mundur na rowerze 2018” pod nazwą „Wykręć z nami lepsze jutro dla Marcina i Arka” jest zebranie środków umożliwiających leczenie policjanta i strażaka z Łodzi, którzy ulegli wypadkom podczas pełnienia służby.

Do Tarnowa sztafeta dotrze 20 czerwca 2018 roku i o godzinie 9:20 tarnowscy mundurowi ruszą z paracordem w kierunku Nowego Wiśnicza.

Osoby, które chcą pomóc Marcinowi i Arkowi w leczeniu i rehabilitacji, mogą wpłacać środki na uruchomiony rachunek bankowy:

Bank PKO BP S.A
Odział w Łodzi
29 1020 3408 0000 4002 0405 9309

w tytule wpłaty „Mundur na rowerze 2018”


Szczegóły dotyczące organizowanej akcji można uzyskać na stronie grupy „Mundur na rowerze” w zakładce MNR 2018 w zakładce http://mundurnarowerze.pl/mnr-2018/